KALENDER FANION

3e PROVINCIAAL A (OOST-Vl.)

02/09/18 15:00

Wachtebeke - Excelsior Donk

2 - 2

09/09/18 15:00

Excelsior Donk - DKW Evergem

1 - 2

16/09/18 15:00

Excelsior Donk - Nevele

2 - 4

23/09/18 15:00

Vinkt A - Excelsior Donk

2 - 1

30/09/18 15:00

Excelsior Donk - Watervliet

1 - 3

06/10/18 19:00

St Muide gent A - Excelsior Donk

0 - 4

14/10/18 15:00

Excelsior Donk - Maria-Aalter

1 - 1

20/10/18 19:00

KFC Evergem C - Excelsior Donk

4 - 1

28/10/18 15:00

Excelsior Donk - St Kruis-Winkel

1 - 1

04/11/18 14:30

Vinderhoute - Excelsior Donk

0 - 3

11/11/18 14:30

Excelsior Donk - Bassevelde

2 - 0

18/11/18 14:30

Belzele - Excelsior Donk

0 - 0

25/11/18 14:30

Excelsior Donk - VC Boekhoute

2 - 1

02/12/18 14:30

Ursel - Excelsior Donk

2 - 1

09/12/18 14:30

Excelsior Donk - Hansbeke

1 - 1

16/12/18 14:30

Excelsior Donk - Wachtebeke

4 - 5

06/01/19 14:30

DKW Evergem - Excelsior Donk

0 - 0

13/01/19 14:30

Nevele - Excelsior Donk

0 - 1

20/01/19 15:00

Excelsior Donk - Vinkt A

2 - 2

27/01/19 15:00

Watervliet - Excelsior Donk

2 - 2

03/02/19 15:00

Excelsior Donk - St Muide Gent A

2 - 1

10/02/19 15:00

Maria-Aalter - Excelsior Donk

2 2

17/02/19 15:00

Excelsior Donk - DKW Evergem C

1 - 0

24/02/19 15:00

St Kruis-Winkel - Excelsior Donk

2 - 3

10/03/19 15:00

Excelsior Donk - Vinderhoute

4 - 1

16/03/19 19:30

Bassevelde - Excelsior Donk

24/03/19 15:00

Excelsior Donk - Belzele

31/03/19 15:00

VC Boekhoute - Excelsior Donk

07/04/19 15:00

Excelsior Donk - Ursel

14/04/19 15:00

Hansbeke - Excelsior Donk

Please reload

KALENDER BELOFTEN

2e RESERVE D (OOST-Vl)

31/08/18 20:00

Excelsior Donk - Wachtebeke

5 - 0 FF

08/09/18 15:00

DKW Evergem A - Excelsior Donk

2 - 0

15/09/18 15:00

Nevele - Excelsior Donk

4 - 1

21/09/18 20:00

Excelsior Donk - Vinkt

5 - 2

29/09/18 15:00

Watervliet - Excelsior Donk

3 - 2

05/10/18 20:00

Excelsior Donk - St Muide Gent

2 - 7

13/10/18 15:00

Maria-Aalter - Excelsior Donk

PP

19/10/18 20:00

Excelsior Donk - KFC Evergem C

1 - 6

27/10/18 15:30

St Kruis-Winkel - Excelsior Donk

5 - 1

02/11/18 20:00

Excelsior Donk - Vinderhoute A

6 - 2

10/11/18 14:00

Bassevelde - Excelsior Donk

3 - 1

16/11/18 20:00

Excelsior Donk - Belzele A

2 - 2

24/11/18 14:30

VC Boekhoute - Excelsior Donk

FF

30/11/18 20:00

Excelsior Donk - Ursel A

0 - 7

08/12/18 14:30

Hansbeke A - Excelsior Donk

10 - 1

15/12/18 14:30

Wachtebeke - Excelsior Donk

6 - 2

04/01/19 20:00

Excelsior Donk - DKW Evergem A

0 - 5

11/01/19 20:00

Excelsior Donk - Nevele

3 - 0

18/01/19 20:00

Vinkt - Excelsior Donk

4 - 4

25/01/19 20:00

Excelsior Donk - Watervliet

1 - 3

01/02/19 20:00

St Muide Gent - Excelsior Donk

PP

08/02/19 20:00

Excelsior Donk - Maria-Aalter

5 - 0 FF

15/02/19 19:30

KFC Evergem C - Excelsior Donk

4 - 2

22/02/19 20:00

Excelsior Donk - St Kruis-Winkel

2 - 5

08/03/19 19:30

Vinderhoute A - Excelsior Donk

5 - 4

15/03/19 20:00

Excelsior Donk - Bassevelde

22/03/19 19:30

Belzele A - Excelsior Donk

29/03/19 20:00

Excelsior Donk - VC Boekhoute

06/04/19 15:00

Ursel A - Excelsior Donk

12/04/19 20:00

Excelsior Donk - Hansbeke A

Please reload

Excelsior Donk - Voetbalclub 4e Provinciale A - Oost Vlaanderen

Paardekerkhof 30 - 9990 Maldegem - website by Llama

  • Instagram Clean
  • Facebook Clean
  • Twitter Clean